Novosti

Održano je okupljanje talentiranih igračica godišta 2004./2005. te 2006./2007. rukometne regije Sjever

U organizaciji RS Koprivničko-Križevačke županije i ŽRK Podravka treninzi su održani u SD Gimnaziji „Fran Galović“

U organizaciji RS Koprivničko-Križevačke županije i ŽRK Podravka 27. 10. 2019. održano je okupljanje talentiranih mladih igračica rukometne regije Sjever za godišta 2004./2005. te  2006./2007. Treninzi su održani u SD Gimnaziji „Fran Galović“ u Koprivnici.

Na okupljanju je osobno sa svim igračicama radila i instruktorica HRS-a  dr. sc. Lidija Bojić-Ćaćić koja je održala i sastanak sa svim prisutnim trenericama i trenerima te prezentirala osnovne smjernice ovogodišnjeg rada  na nivou regija. Hrvatski rukometni savez  iznimnu pažnju posvećuje  razvoju mladih igračica te su već na Kampu HRS-a detektirani  određeni  tehnički  nedostaci  koji će se pokušati ispraviti kroz regionalna okupljanja te kroz  bolju komunikaciju sa klupskim trenerima. Svi treneri koji rade sa djevojkama dobili su program rada na regionalnim okupljanjima i iznimno je važno da navedeni program primjenjuju i u klubovima.

Popis  igračica napravila  je regionalna suradnica HRS-a Đurđica Zečević, uz konzultacije sa klupskim trenerima, a na temelju dosadašnjeg praćenja perspektivnih igračica.

Pozvane igračice u godištu 2006./2007. su:

Ira Bozok, Gabrijela Berić,Mia Čurić, Julija Šarić, Petra Aušperger, Nika Dončević, Magdalena Štulina, Petra Tasić (sve RŠD BJELOVAR); Jana Vrban, Lana Šimunić (obje ŽRK GAREŠNICA); Petra Čermak, Selina Kravaica, Magda Pavlović, Katja Poljak, Karla Solina (sve ŽRK BJELOVAR); Ena Cvelber, Magdalena Rumek, Nina Kovačević, Hana Kobor, Tara Đelekovčan, Tara Tetec, Antea Marijanović, Petra Canjuga, Gabrijela Domović, Lea Smiljanec, Lorena Maronić, Chiara Markić, Dorotea Beruta, (sve RK PODRAVKA); Sonja Makarova, Hana Vidović, Gabrijela Novak, Viktorija Novak, Laura Golubić, Katja Dania (sve ŽRK ZRINSKI); Iva Stručić, Hana Horvat, Lana Hrg, Franka Migić -Ištvanović, Karla Pičak, Lea Lovreković, Vanessa Pukec (sve ŽRK RADNIK); Kiara Golubić, Larisa Topolovec,Lana Glazer, Sara Golub, Dorotea Pintarić, Ana Marija Šaško, Monika Bucina, Iva Pavlic, Una Ivančić, Una Krnić (save ŽRK KOKA); Lea Turudić, Lana Ištvanović, Lorena Rekić, Korina Velić, Ana Medved, Dora Koprek (ŽRK TVIN). Od pozvanih, opravdano odsutna bila je 1 igračica.

Izbornik : Nenad Smiljanec (ŽRK Podravka)

Treneri: Maja Grdić (ŽRK 1234 Virovitica), Melita Jug (Podravka), Marijana Fižulić (Radnik), Hrvoje Horvat (Garešnica), Tihomir Lovrak (Bjelovar)

Pozvane igračice u godištu 2004./2005. su:

Anja Bucina, Nina Siročić, Laura Vukešin, Dora Car (sve ŽRK KOKA); Dora Potočnjak, Anja Balent,Laura Radek, Jana Markulinčić, Karla Zanjko (sve ŽRK ZRINSKI); Lea Lješčak, Laura Oršulić, Klara Crnoja, Iva Đukić, Karla Tumpić (sve ŽRK 1234 Virovitica); Nika Galinec, Zoa Sever, Lana Strugar, Ema Đuranek, Nika Dedi, Ema Stručić, Dunja Međurečan, Ema Balaško, Lara Perić, Lea Hrupec, Klara Švenda, Ana Crnjak (sve PODRAVKA); Magdalena Ravenščak (ŽRK BJELOVAR).  Od pozvanih opravdano odsutne bile su 2 igračice.

Izbornik: Antonio Pranjić (ŽRK Podravka)

Treneri: Snježana Horvat (Koka), Darinka Pavleković (Zrinski), Barbara Stančin (Podravka)

Tagovi

Vezane vijesti

Back to top button